logo
ajax loader
kilka słów
o nas

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, które pomagają firmom efektywnie budować i rozwijać profesjonalny wizerunek.

Z Wami od 2008 roku

Jesteśmy producentem wysokiej jakości ekologicznych toreb bawełnianych oraz dystrybutorem wyrobów tekstylnych. Wykonujemy profesjonalne nadruki reklamowe metodą sitodruku, drukiem cyfrowym, sublimacyjnym czy termonadrukiem.

Zdobimy m.in. koszulki, torby, kurtki, czapki, bluzy, polary, które oznakowane firmowym logo czy hasłem, stanowią świetny gadżet reklamowy dla firm. Od 2008 roku współpracujemy z firmami z różnych branż, które chętnie wybierają nas, jako sprawdzonego dostawcę tekstylnych materiałów reklamowych w atrakcyjnych cenach.

Wysoka jakość produktów – dla nas to standard

W pracy stawiamy na bardzo dobrą jakość produktów i wysoki standard realizacji zamówień, które traktujemy z jednakowym priorytetem. Prowadzona przez nas polityka jakości bazuje na stałej kontroli procesu produkcji – od przygotowania projektu, przez dobór odpowiednich materiałów i metod zadruku, po wysyłkę zlecenia.

Chcemy być zawsze o krok przed oczekiwaniami klientów. Do ich dyspozycji oddajemy szeroką ofertę toreb bawełnianych i odzieży, gwarantując najlepszą jakość wykonania w oparciu o nowoczesny sprzęt i wysokogatunkowe materiały. Wieloletnie doświadczenie w branży, w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami, pozwoliło nam zbudować ugruntowaną pozycję na rynku.

Nasze produkty i usługi docierają zarówno do małych firm, jak i większych przedsiębiorstw, które chętnie polecają nas dalej. Jesteśmy tu dla Was.

rozpocznij współpracę
Skontaktuj się z nami
Przygotujemy dla Ciebie darmową
i niezobowiązującą ofertę.
bezpłatna wycena oferty