logo
ajax loader
ekologiczne
torby bawełniane
stawiamy na ochronę środowiska

Bawełniane torby ekologiczne z nadrukiem firmowym to nie tylko modny nośnik reklamowy. To bardzo dobra alternatywa dla plastikowych reklamówek, która posłuży przez wiele lat, jednocześnie przyczyniając się do ochrony środowiska.

Dlaczego warto zastąpić zwykłą reklamówkę torbą ekologiczną?

Nasze ekologiczne torby bawełniane przyczyniają się do ograniczenia ilości produkowanych śmieci. Do tego są trwałe, poręczne, modne i wpisują się w aktualne proekologiczne trendy. Wysokiej jakości bawełna, z której wykonane są torby, sprawia, że będą one służyć przez długie lata, eliminując konieczność stosowania torebek foliowych. Bawełniana torba EKO to także świetne dopełnienie codziennego ubioru.

Najwyższa jakość bawełny

Oferowane przez nas torby, w wersji z długim lub krótkim uchem, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. W zależności od zamówienia klienta, wytwarzamy je z surowej lub z barwionej bawełny. Torby z surowej bawełny są w pełni ekologiczne – nie są barwione, bielone czy farbowane, występują w naturalnym kolorze écru. W przypadku barwionej bawełny, tkaninę poddajemy specjalnemu opraniu, odpowiedniej stabilizacji, a następnie ją barwimy. Zastosowanie odpowiednich technik sprawia, że torba nie farbuje i nadaje się do prania.  

Torba, którą pokochają Twoi klienci

Torby ekologiczne z nadrukiem firmowym to doskonały nośnik reklamowy, chętnie wybierany przez firmy. Torby sprawdzają się nie tylko na targach, konferencjach czy spotkaniach biznesowych, ale także stanowią świetny upominek dla klientów. Ten nowoczesny gadżet reklamowy kreuje wizerunek marki jako firmy dbającej o środowisko, dla której ekologia nie jest obojętna. Torba z firmowym nadrukiem widoczna jest w wielu miejscach, dlatego warto zainwestować w tę formę promocji i wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów.

rozpocznij współpracę
Skontaktuj się z nami
Przygotujemy dla Ciebie darmową
i niezobowiązującą ofertę.
bezpłatna wycena oferty